Dzień Wojska Polskiego w muzeum – fotorelacja

Wczoraj obchodziliśmy Dzień Wojska Polskiego i pragniemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze muzeum. Szczególnie tym, dzięki którym mogliśmy przygotować dodatkowe atrakcję. Podziękowania kierujemy do:

• Aeroklubu Jeleniogórskiego za prezentację szybowca SZD-22 Mucha Standard oraz oprawę muzyczną
  • Euroregionalnego Centrum Modelarskiego w Jeżowie Sudeckim za udostępnienie wystawy „ 100 lecie szybownictwa w Jeżowie Sudeckim” oraz stanowisko modelarskie z modelami szybowców i samolotów
  • Przedsiębiorstwa VOYAL Jacek Wojciechowski za udostępnienie samochodu GAZ 51
  • Pana Ryszarda oraz Adama Kicińskiego za udostepnienie samochodów Gaz 69 oraz Munga, a także Krzysztofa, Artura i Janusza Zmarzlików za prezentację pojazdów.
  • Pana Lecha Kucharczyka za udostepnienie wraz z obsługą transportera opancerzonego
    SKOT
  • Płk. W st. spocz. Marka Gołębiowskiego, Prezesa Jeleniogórskiego Stowarzyszenia Żołnierzy Radiotechników Radar za udostepnienie do prezentacji zbiorów odznak wojskowych wojsk radiotechnicznych i lotniczych.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za pomoc oraz zaangażowanie w organizację pikniku. Liczymy, że również w przyszły roku będziemy mogli wspólnie obchodzić Dzień Wojska Polskiego.