Muzeum Historii i Militariów ponownie otwarte dla zwiedzających

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że od 07.05.2020 roku Muzeum Historii i Militariów będzie ponownie czynne dla zwiedzających.

Goście odwiedzający nasze Muzeum, w trosce o bezpieczeństwo swoje oraz pracowników Muzeum, muszą dostosować się do zapisów Regulaminu zwiedzania Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze w czasie epidemii COVID-19, który stanowi, że:

1. Muzeum udostępniane jest tylko turystom indywidualnym (bez zwiedzania grupowego)
  2. Liczba zwiedzających jest ograniczona do 12 osób jednocześnie
  3. Zwiedzający przebywający na terenie Muzeum mają obowiązek zasłonić usta i nos
  4. Przy wejściu do Muzeum znajduje się środek dezynfekujący, który obowiązkowo należy zastosować na dłonie.
  5. W trakcie zwiedzania obowiązuje nakaz zachowania dwumetrowej odległości od innych osób
  6. Muzeum zawiesza realizację usługi przewodnickiej
  7. W trakcie zwiedzania zabrania się dotykania eksponatów